Σας ενημερώνουμε ότι οι προπτυχιακοί φοιτητές που έχουν δηλώσει σε προγενέστερο εξάμηνο τα μαθήματα ΚΝ 106 (ΕΙΣΠ100), ΕΨ900, ΣΧΠ Ι 400 και ΣΧΠ ΙΙ 400 (του Τμήματος Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής), αλλά δεν εξετάσθηκαν επιτυχώς, μπορούν, πλεόν, να τα συμπεριλάβουν ως οφειλόμενα, στις δηλώσεις μαθημάτων τους, ΑΥΣΤΗΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ κατά το χρονικό διάστημα από τις 12/10 μέχρι τις 16/10/2022.

Η παρούσα ανακοίνωση ισχύει μόνο για τους προπτυχιακούς φοιτητές που ΟΦΕΙΛΟΥΝ τα ανωτέρω μαθήματα.

Όσοι φοιτητές επέλεξαν τα συγκεκριμένα μαθήματα για πρώτη φορά αυτό το εξάμηνο και είναι σε αναμονή για τις τελικές λίστες επιλεχθέντων από το Τμήμα Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής, θα πληροφορηθούν τις επόμενες ημέρες για τα αποτελέσματα. Η δήλωση των σχετικών μαθημάτων για τα άτομα που τα έχουν επιλέξει για πρώτη φορά το χειμ. εξαμ. 2022-2023 θα γίνει από τη Γραμματεία του Τμήματος.