Αγαπητές φοιτήτριες και αγαπητοί φοιτητές,

Η Μονάδα Εσωτερικής Αξιολόγησης και Επιμόρφωσης (ΜΕΑΕ) σας ενημερώνει ότι διενεργεί αξιολόγηση των εξ αποστάσεως εξετάσεων του Ιουνίου 2021.

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν οι φοιτητές που συμμετείχαν στις εξ αποστάσεως εξετάσεις (τελικές ή επαναληπτικές). Σε περίπτωση που δεν συμμετείχατε, δεν έχετε δικαίωμα αξιολόγησης της διαδικασίας.

Η ηλεκτρονική αξιολόγηση  έχει ενεργοποιηθεί και θα διαρκέσει μέχρι την Παρασκευή 17 Σεπτεμβρίου.

Για να συνδεθείτε στο σύστημα ηλεκτρονικής αξιολόγησης μπορείτε να επισκεφτείτε τον παρακάτω υπερσύνδεσμο και να εισάγετε το όνομα χρήστη και τον κωδικό πρόσβασης που χρησιμοποιείτε για είσοδο στις υπηρεσίες του ΕΑΠ (π.χ. courses για τα ΠΣ με εξαμηνιαίες ΘΕ και study για τα ΠΣ με ετήσιες ΘΕ):

Σε περίπτωση που έχετε ξεχάσει τα στοιχεία σύνδεσής σας στις υπηρεσίες του ΕΑΠ μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τη φόρμα αποστολής στοιχείων:

Υπενθύμιση κωδικού (εξαμηνιαίες ΘΕετήσιες ΘΕ)

Είναι σημαντικό να τονιστεί ότι τα αποτελέσματα αυτής της αξιολόγησης θα αποδειχθούν σημαντικά για την βελτίωση της διαδικασίας εξέτασης στο μέλλον.

Τέλος, θα θέλαμε να σας υπενθυμίσουμε ότι η αξιολόγηση είναι ανώνυμη και κανένα στοιχείο δεν τηρείται στο σύστημα που να μπορεί να συνδέσει κάποιον/οια φοιτητή/τρια με τις απαντήσεις που έδωσε.