Αγαπητοί συνεργάτες καλησπέρα σας!

Έφτασε η στιγμή να επικοινωνήσουμε τον Παγκόσμιο Διαγωνισμό Καινοτομίας Brandstorm, ο οποίος γιορτάζει φέτος 30 χρόνια επιτυχημένης παρουσίας του!

O Όμιλος L’Oréal προσκαλεί όλους τους ενδιαφερόμενους, φοιτητές και απόφοιτους έως 30 ετών, να συμμετέχουν στον διαγωνισμό Brandstorm και σας κοινοποιούμε στον σύνδεσμο αυτό σχετικό ενημερωτικό υλικό το οποίο μπορείτε να αναρτήσετε στο website και σε οποιαδήποτε άλλη διαθέσιμη πλατφόρμα της σχολής.

Με πάνω από 61.000 συμμετοχές από 65+ χώρες και με αφορμή την επέτειο των 30 χρόνων, ο διαγωνισμός δίνει πλέον το δικαίωμα συμμετοχής σε νέους και νέες μέχρι 30 ετών, από οποιονδήποτε κλάδο.

Οι συμμετέχοντες θα έχουν φέτος την ευκαιρία να φανταστούν τα καινοτόμα προϊόντα & υπηρεσίες ομορφιάς του 2030, επιλέγοντας ανάμεσα στις κατηγορίες Inclusion, Green, Tech ώστε να δουλέψουν επάνω σε μια πρόταση σύμφωνα με τον κλάδο που ενδιαφέρονται ή ασχολούνται.

Το φετινό βραβείο αφορά στο πρόγραμμα Intrapreneurship της L’Oréal, όπου οι 3 νικήτριες ομάδες (1 από κάθε κατηγορία) θα έχουν την ευκαιρία να εργαστούν στα κεντρικά γραφεία της L’Oréal στη Γαλλία. Επιπρόσθετα προνόμια και οφέλη περιμένουν τους συμμετέχοντες του διαγωνισμού.

H Ελλάδα συμμετέχει στον διαγωνισμό από το 2003, με την ελληνική ομάδα να καταλαμβάνει το 2013 τη δεύτερη θέση παγκοσμίως ανάμεσα σε 45 χώρες. Η L’Oréal, κάθε χρόνο προσλαμβάνει περίπου 150-200 εργαζομένους παγκοσμίως μέσω του διαγωνισμού.

Με εκτίμηση,

CHRISTINA POLYZOU

41-45 MARINOU ANTYPA STREET, 141 21 N. HERAKLIO ATHENS, GREECE

T +30 210 6784 350, F +30 210 6784 369

IKON Specialized Communication Services. A company of the BBDO Group Greece.

BRANDSTORM 2022_Παρουσίαση στα Πανεπιστήμια