Αξιότιμοι/ες Κύριοι/ες
Σας στέλνουμε συνημμένως την Ανακοίνωση για την Παράταση Υποβολής Αιτήσεων Υποψηφίων Μεταπτυχιακών Φοιτητών για την 1η Κατεύθυνση Σπουδών του ΔΠΜΣ του ΕΜΠ “Περιβάλλον και Ανάπτυξη” , για το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024 και παρακαλούμε για τις δικές σας ενέργειες προς ενημέρωση των ενδιαφερομένων.
Ιστοσελίδα Προγράμματος http://environ.survey.ntua.gr/,
Ευχαριστούμε εκ των προτέρων.
Με εκτίμηση
Εφη Παπαλόη
Γραφείο Στήριξης ΔΠΜΣ του ΕΜΠ “Περιβάλλον και Ανάπτυξη”