Οι φοιτητές και οι φοιτήτριες από το 9ο εξάμηνο και πάνω, μπορούν να δηλώσουν και να εξεταστούν σε όλα  τα μαθήματα που είχαν δηλώσει σε προηγούμενα εξάμηνα (χειμερινά και εαρινά).

Τα προαιρετικά μαθήματα δηλώνονται μέσω sis.

Το μάθημα κ104 θα μπορεί από αύριο Σάββατο 02/10/2021 να δηλωθεί στο σύστημα.

Για το μάθημα ΕΨ900 υπάρχει περιορισμός της δήλωσης από το Τμήμα Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής. Είμαστε σε αναμονή για τη λίστα επιλεχθέντων από τη διδάσκουσα. Οι φοιτητές που τελικά θα γίνουν δεκτοί στο μάθημα θα ενημερωθούν με προσωπικό μήνυμα από την ίδια. Παράλληλα, η γραμματεία του Τμήματος Χημείας θα αναρτήσει τη λίστα και θα πραγματοποιήσει τη δήλωση του συγκεκριμένου μαθήματος για λογαριασμό των επιλεχθέντων φοιτητών.

Παρακαλούμε το ένα μάθημα που θα επιλέξετε από την 1η θεματική περιοχή των μαθημάτων του ΠΠΔΕ να είναι το ΣΧΠ Ι 400 Σχολική Παιδαγωγική Ι όπου δεν υπάρχει περιορισμός στα άτομα που θα επιλεχθούν.

Για το μάθημα ΚΝ106 εφόσον θα έχετε δυνατότητα να το επιλέξετε στη δήλωσή σας, σημαίνει ότι θα έχετε επιλεχθεί.